REDBRICK IN DE AGRARISCHE SECTOR

Ik ben Dennie Simons en woon in het Westland, in Naaldwijk en werk als agrariër. Voor mijn werk als agrariër draag ik de Redbrick Smaragd een heerlijke schoen waar ik geen vermoeide voeten in krijg. Ik draag de schoenen zo’n 60 tot 80 uur in de week en niet alleen tijdens mijn werk maar ook tijdens het wandelen, wat ik doe als hobby. Het paar wat ik nu heb draag ik nu ongeveer een jaar en zitten nog steeds goed en zien er nog mooi uit.
Ik gebruik 2 paar schoenen, een paar om op te werken en een paar om mee te wandelen. Meestal doe ik anderhalf jaar met mijn schoenen. Het volgende model wordt ook een paar uit de Redbrick collectie. Dit is het enige model schoenen waar mijn gecertificeerde steunzolen ook perfect in passen en daarom heerlijk lopen. Omdat de schoenen zo lekker lopen heb ik ze zelfs gedragen met de vierdaagse van Nijmegen.
Wat ik dus goed vind aan deze werkschoenen is dat de pasvorm perfect is en dat ze gecertificeerd kunnen worden in combinatie met mijn op maat gemaakte steunzolen. Ook het uiterlijk van de schoenen vind ik goed, ze misstaan niet tijdens het dragen in privégebruik. Het comfort is uitmuntend om een voorbeeld te geven, voor de vierdaagse had ik een paar wandelschoenen aangeschaft. Daar heb ik 1 keer op getraind en ze in een hoek gegooid. Ik had overal blaren en vermoeide voeten, dat heeft mij doen besluiten, gewoon op mijn Redbrick’s de vierdaagse te gaan lopen.

Anita - customer service
“U blij maken is waar het bij ons om draait”